Ładowanie strony...

Ważny komunikat
Szanowni Państwo, w trosce o bezpieczeństwo prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w biurze przy ul. Sandomierskiej 105.

Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem telefonu, maila oraz poczty.


 

Zarząd i dyrektorzy spółki to wykwalifikowana kadra. Szeroka wiedza oraz bogate doświadczenie zawodowe w branży umożliwiają profesjonalne kierowanie nowoczesnym przedsiębiorstwem jakim jest ŚKSM.

 

Dyrekcja:

 

Marcin Wójcik - pełni funkcję Dyrektora Technicznego. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Mechatronika i Budowa Maszyn. (więcej...)

 

Michał Musiał - pełni funkcję Dyrektora Ekonomicznego. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. (więcej...)

 

Paweł Podsiadło - pełni funkcję Dyrektora ds. Produkcji i Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego, odpowiada za proces produkcji wszystkich zakładów ŚKSM. Ukończył studia na Akademii Górniczo-Hutniczej na wydziale Górnictwa i Geoinżynierii, kierunek Górnictwo i Geologia w zakresie Techniki Odkrywkowej Eksploatacji Złóż. (więcej...)

 

 

Dyrektorzy zakładów:

 

Robert Świątek - pełni funkcję Dyrektora kopalni Laskowa, w której wydobywa się i eksploatuje dolomit dewoński. Z wykształcenia technik – górnik o specjalności odkrywkowa eksploatacja złóż, Może pochwalić się 21-letnim stażem w górnictwie, w którym prowadził wszelaki ruch zakładu górniczego na kilku różnych kopalniach. Jego doświadczenie opiera się na rzetelnej pracy na stanowiskach od najniższego szczebla dozoru w kopalni do najwyższego. (więcej…)

 

Marcin Kubala – dyrektor kopalni Jażwica, w której wydobywa się i przerabia dolomit. Z górnictwem związany jest już 24 lata. Doświadczenie w dozorze ruchu zdobywał począwszy od kopalni Suków, Kobylniki III, Laskowa i Jaźwica, a także w Dziale Utrzymania Ruchu. (więcej...)

 

Katarzyna Trzcina – kierownik Kopalni Winna. W 2008 roku ukończyła studia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na wydziale Górnictwa i Geoinżynierii, kierunek Górnictwo i Geologia w zakresie Techniki Odkrywkowej Eksploatacji Złóż. Osoba wyższego dozoru górniczego. Doświadczenie zdobywała na kopalniach Winna, Laskowa, Jaźwica.

Dane kontaktowe

Świętokrzyskie Kopalnie
Surowców Mineralnych Sp. z o.o.

ul. Na Ługach 7, 25-803 Kielce

Biuro zarządu i adres do korespondencji:
ul. Sandomierska 105, 25-324 Kielce

NIP: 9542756472 | REGON: 361937885 | KRS: 0000565585 | BDO: 000011317
Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Wysokość kapitału zakładowego 82 655 000,00 PLN.

+48 41 330 15 00

ARP Solidne Kruszywa

©2016-2021 Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.